ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی دیجی پارسه

 

اطمینان خاطر از و ضمانت اصل بودن کالا در خرید اینترنتی بخصوص لوازم خانگی برای مشتریان اهمیت خاصی دارد. مجموعه دیجی پارسه اصل بودن کالا و مطابقت توضیحات درج شده در بخش مشخصات کالا با کالای خریداری شده را ضمانت می کند.

  • کالاهای موجود در فروشگاه دیجی پارسه از مبادی ورودی رسمی و قانونی با اخذ مجوزهای لازم تامین می شوند.
    محصولات عرضه شده در این فروشگاه دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش از نمایندگان رسمی شرکت ها می باشند.
  • اگر کالاهای خریداری شده دارای هر گونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد باشند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده است. در نتیجه دیجی پارسه هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.
  • دیجی پارسه برای تامین کالاهای ارائه شده در فروشگاه ، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند. مشتریان می‌توانند مطمئن باشند کالاهای از مجاری قانونی وارد کشور شده است.

 

مرکز تخصصی آنلاین خرید لوازم خانگی

تضمین اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی دیجی پارسهامروزه فروشگاه های اینترنتی نقش مهمی در تامین نیازهای افراد جامعه دارند. آنها با بکارگیری فناوری های روز دنیا تلاش می کنند بتوانند با ارائه خدمات نوین و برطرف کردن نیاز مشتریان، سهم بیشتری از بازار را بدست آورند.
مجموعه دیجی پارسه با تکیه بر تجربه سالها فعالیت در حوزه لوازم خانگی و آشنایی با نیازهای مشتریان، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نموده است.
کالاهای موجود در این فروشگاه آنلاین در دسته یخچال و فریزر، شست و شو و نظافت، صوتی و تصویری، آماده سازی غذا، نوشیدنی ساز، سرمایش و گرمایش و آرایشی بهداشتی طبقه بندی شده اند.

انتخاب و خرید لوازم خانگی با توجه به تنوع در مدلها، قابلیتها و طرحهای محصولات تولیدی شرکت های مختلف همواره چالش اساسی مشتریان در این حوزه بوده است.

این فروشگاه با ارائه کامل مشخصات فنی و ظاهری محصولات با قابلیت مقایسه، این چالش را به لذتی در انتخاب صحیح تبدیل نموده است.

 

وضعیت کالای خریداری شده

  • کالاهای خریداری شده از این فروشگاه، بصورت پلمپ و بسته بندی شده می باشد. این کالاها بدون کوچکترین آسیب دیدگی و دخل و تصرف در قطعات به مشتریان نحویل داده می شوند.
  • مرکز پاسخگویی فروشگاه اینترنتی دیحی پارسه سنتر با شماره ۰۹۱۲۲۳۹۱۳۱۰ در روزهای کاری از ساعت ۹ الی ۲۰ آماده پاسخگویی و مشاوره به مشتریان گرامیمیباشد.
  • علاوه بر این، جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات به مشتریان محترم، آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان است.